• Check also EduPage mobile application available for Android and iOS devices. Get all the information from our school directly to your mobile.
  • Why choose us?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatu
      • Friendly staff
      • We love our children and they love to learn in our school
      • Focused on sports
      • Learning is easier with fit and healthy body
      • Large library
      • Students have free access to our library with plenty of great books
  • News

Find out what is new in our school
      • Utilizator mobil

• Drag utilizator mobil

Acum, orarul poate fi verificat si de pe mobil. Daca aveti un iPad, iPhone sau un telefon cu Android, in curand vor fi puse la dispozitie aplicatii pentru acestea.

Pentru mai multe informatii, click aici.

• Utilizator mobil: Citiți mai multe
      • Orare si Inlocuiri

• Dragi Elevi si Profesori

Acum puteti sa verificati orarul. Pentru aceasta faceti click pe linkurile din partea de sus a paginii.

• Orare si Inlocuiri: Citiți mai multe
      • Nașterea acestei pagini web

• 03/07/2017
      • Pagina web a școlii noastre este în cele din urmă pe internet. Veți găsi aici o mulțime de funcționalități și informații interesante. Lista de elevi, clase, profesori, orare, substituiri și alte date.
      • Nașterea acestei pagini web: Citiți mai multe
  • Pentru elevi și părinți

To see your grades, homework and daily plan, please log in with your account you have received from our school
  • School anniversary